ToptanKuruyemisMarketi.com Özbeyoğlu Kuruyemiş’in online toptan satış sitesidir, ve tarihçesi şöyle gelişmiştir:
 
1950: Saraçoğlu Kuruyemiş ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. birinci nesli, Hacı Mehmet ve Mahmut Saraçoğlu kardeşler ile  Beyoğlu Kuruyemişçisi adı altında Samsun Gazi Caddesi’nde toptan ve perakende olarak kuruyemişçilik sektörüne adımını atmıştır. Böylelikle Samsun halkı ilk kuruyemişçisiyle tanışmıştır.
 
1980: İkinci kuşak - Süleyman, Adnan ve Ferudun Saraçoğlu kardeşler - ÖZBEYOĞLU markası ile firmaya üretim, toptan satış ve pazarlama fonksiyonlarını da katarak büyüme yolunda ilk adımlarını atmışlardır.
 
1992: Saraçoğlu Aile şirketimiz kurulmuş ve Gülsan Sanayi Sitesindeki imalathanesinde çalışmalarına devam etmiştir. Şirketimiz, ilerleyen yıllarda Samsun şehrini kapsayan dağıtım ağını genişletmiş ve Karadeniz Bölgesine yayılmıştır.
 
2000: Hedefini sürekli büyüten şirketimiz büyük bir yatırım yaparak Samsun Organize Sanayi Bölgesinde 5.000 m2 kapalı alanda fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Saraçoğlu Kuruyemiş ve Gıda, Gıda Sicili ve Üretim İzin belgelerine sahip ve Türk Gıda Kodeksi’ne uygun üretimini tamamen otomatik makineler aracılığıyla hijyenik ortamda gerçekleştirmeye başlamıştır.
 
Bugün:Üretim tesisimiz yılda 6.000 ton kuruyemiş üretimini gerçekleştirmektedir. Saraçoğlu Kuruyemiş ve Gıda, yaptığı yeni yatırımlarla Avrupa Birliği’nden de destek almış, son teknoloji makinelerle kapasitesini yılda 18.000 ton’a çıkarabilecek esnekliğe ulaşmıştır.
 
Özbeyoğlu Kuruyemiş, yeni ambalaj çalışmalarını tamamlayarak, paketlenmiş  kuruyemişi kaliteli, taze, kavrulduğu ilk günkü tadında üretip tüketicinin beğenisine sunarak, iç pazarda hak ettiği yerini almaktadır. Özbeyoğlu markalı paketlenmiş ürünleri bölgesel olarak Migros, Carrefour, Metro Market gibi ulusal marketlerin raflarında da yerini almıştır.
 
Özbeyoğlu Kuruyemiş, iç pazarın yanı sıra uluslararası pazarda kalitesini kanıtlamış ve 2005 yılında ilk ihracatını gerçekleştirerek yurt dışı pazara da ilk  adımını atmıştır.
 
Bugün Özbeyoğlu Kuruyemiş, BS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi; BS EN ISO 22000:2005 , HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal Belgelerine sahip Türkiye ve dünyaya dağıtım kanalları aracılığıyla kendi kalitesini tattırmaktadır.

 

Özbeyoğlu Kuruyemiş, ürettiği kaliteli ürünlerini tüm Türkiye ile buluşturabilmek için günümüz teknolojilerine ayak uydurarak online toptan satış sitesi olan www.toptankuruyemismarketi.com web sitesini kurmuş ve ürün çeşitlerini sizler için genişletmiştir. Kavrulmuş kuruyemişlerin yanında doğal, çiğ, kavrulmamış kuruyemişleri, kuru meyveleri ve şekerleme çeşitlerini bu siteden bir tıkla sipariş edebilirsiniz.

 
... ve geleceğimiz: Özbeyoğlu Kuruyemiş, müşterilerine en iyi kalitede kuruyemişi sunmak misyonunu kendisine ilke edinmiştir. Özbeyoğlu markasının sıradaki görevi, yeni coğrafyalara açılarak ve pazara yeni ürünler sunarak yerel ve global pazarda büyümesini sürdürmek olacaktır.
 
En büyük hedefimiz ise bu vizyonumuzu Saraçoğlu ailesi geleneklerini ve değerlerini göz ardı etmeksizin gerçekleştirmek olacaktır.

  

Saraçoğlu Kuruyemiş ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi


Şabanoğlu OSB Mah. Yaşar Doğu Cad. No:38 Tekkeköy / Samsun - TÜRKİYE


Vergi Dairesi : 19 Mayıs


Vergi Numarası : 7450011952


Mersis No : 0745001195200015


Müşteri Destek ve Sipariş Hattı : 0362 266 76 76  (09:00 - 17:00 saatleri arası)


[email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR