Keçi Boynuzu

Şifa deposu ve ballı lezzetli keçi boynuzu, topraklarımızda yetişen özel ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Geleneksel bir lezzet olan ve geçmişi asırlar öncesine dayanan keçi boynuzu, ne yazık ki yeni nesil tarafından pek fazla bilinmiyor. Bu da yavaş yavaş önemini kaybeden besinler arasına girmesine sebep oluyor.

Keçi boynuzu, baklagiller familyasının üyeleri arasındadır. Yılın dört mevsimi yetiştirilebildiği için fiyat bakımından da oldukça makul seviyededir. Ülkemizde büyük oranda Akdeniz bölgesinde yetiştirilir. Yetiştirme süreci zahmetli değildir. Kendi kendine gelişen ender meyvelerden birisidir. Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazamız üzerinden en kaliteli keçi boynuzu ürününe ulaşabilirsiniz.

Keçi boynuzunun doğal şekerli bir tadı vardır. Hatta tüketilirken damakta bir tür bal lezzeti bırakır. Onun bu özelliğini zaman içerisinde keşfeden büyük çikolata firmaları, toz haline getirerek en lüks çikolatalarının üretiminde kullanmaya başladılar. Siz de keçi boynuzu alarak bu besini en doğal haliyle deneyimleyebilirsiniz.

Keçi Boynuzu Nasıl Tüketilir?

Doğanın bizlere sunduğu mucizevi bir gıda olan keçi boynuzunu birçok farklı yöntem ile tüketebiliriz. Ham hali sitemizde satıldığı şeklidir. Bunu doğrudan tüketmek mümkün. Yerken kıtır kıtır lezzeti ağızda hoş bir koku bırakır. Ancak küçük yaştaki bireylerin bu şekilde tüketmesi mümkün olmayabilir. Zira sert bir yapıya sahiptir. Bunun yerine satın aldığınız keçi boynuzlarını toz haline getirebilirsiniz. Elde ettiğiniz keçi boynuzu tozunu dilerseniz içeceklerinize katabilir ya da tatlılarınızda doğal şeker olarak tercih edebilirsiniz.

Online Keçi Boynuzu Fiyatı

Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazamız üzerinden vereceğiniz tüm siparişleri ekiplerimiz aynı gün hazırlar. Hazırlık aşamasında tüm hijyen kurallarına uyulur ve Avrupa birliği standartları gözetilerek ambalajlanır. Böylelikle kargoya verilen ürünler adresinize ulaşana kadar tazeliğinden ve lezzetinden hiçbir şey yitirmez.

Toptan Kuruyemiş Marketi ailesi olarak 70 yılı aşkın deneyimimiz ile sizlere dün olduğu gibi bugün de en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Damak zevkiniz ve misafirlerinize sunarak verdiğiniz önem bizim için çok değerli. Sitemizden verdiğiniz siparişler elinize ulaştığında da bu konudaki özenimizi göreceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR