Çiğ Mısır

Ülkemizde atıştırmalık kültürü, değişen çağ koşullarıyla birlikte farklılaşmaya başladı. Birçok klasik kuruyemiş türü yerini yeni gıda ürünlerine bıraktı. Ancak bir kuruyemiş var ki nesillerdir her zaman için yüksek tüketim oranına sahip: Çiğ mısır. Çiğ mısır yeni çağın da bir numaralı atıştırmalıklarından biri konumunda. Parkta, sahilde, piknikte, sinemada ve evde televizyon karşısında geçen uzun saatlerde çiğ mısır harika bir alternatif olarak öne çıkmaya devam ediyor.

Çiğ mısır kavrulmuşundan daha sık tercih ediliyor demek mümkün. Bilindiği üzere kavrulmuş mısır da sos aroması oluyor ve kıtır kıtır bir lezzete sahip. Çiğ mısır ile direkt doğadan sofralara geliyor. Tüketicilere ise sadece hafif bir yağda patlatmak kalıyor.

Toptan Kuruyemiş Marketi çiğ mısır ürünlerini tamamen yerli üreticiden ve ülkenin en verimli havzalarından seçiyor. Özenle ambalajladıktan sonra satışa hazır hale getiriyor. Ambalajlama bilindiği üzere çiğ kuruyemişler için önemli bir husus. Çünkü kaliteli paketlenmiş ürünlerin tazelik ömrü daha fazla oluyor.

Çiğ Mısır Siparişi

Çiğ mısır dünya üzerinden yaygın yetiştiriciliğe sahip bir ürün. Ülkemizde bu konuda dünya sıralamasında üst seviyelerde yer alıyor. Bunda en önemli pay coğrafi konumumuzun mısır yetiştiriciliği için müsait olması. Böylece sadece iç pazarın ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyoruz, aynı zamanda dünyaya da çiğ mısır ihraç ediyoruz.

Ülke içinde çiğ mısır siparişi vermenin en kolay ve güvenilir yolu online sipariş dersek yanılmış olmayız. Zira taze ve lezzetli ürünlere online sipariş üzerinden almak mümkün. Unutulmamalıdır ki çiğ mısır taze olduğunda patlatılırsa lezzetli olur. Aksi durumda patlamış mısırda ağza yavan bir tat gelir. Keyif anlarınızı renklendirsin diye tükettiğiniz bu üründe böyle bir durumla karşılaşmak hayli üzücü olabilir. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak sinema keyfinize yakışır çiğ mısır ürünleri sunuyoruz.

Çiğ Mısır Fiyatı

Çiğ mısır, tıpkı kavrulmuşu gibi uygun fiyat özelliğine sahiptir. Nadir olarak fiyat farklılıkları görülse de kaliteli ve lezzetli bir çiğ mısır ürünün fiyatı piyasa ortalamasıyla paraleldir. Sitemizde bu ürüne %1 KDV avantajıyla ulaşarak siparişinizi daha da karlı bir hale getirebilirsiniz. Kafe, aktar ve kuruyemiş marketleri bu avantajlardan dilediği gibi yararlanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR