Kuru Ahududu

Kuru ahududu halk arasında ahududu kurusu olarak da bilinir. Diğer bir ismi de ‘frambuaz’ olarak ifade edilir. Bahar ve yaz aylarının en değerli meyvelerinden biridir. Ahududu meyvesinin kullanım alanı saymakla bitmez. Tatlılardan pastalara, atıştırmalıklardan ikramlara daha birçok amaçla kuru ahududu tercih edilir. Ayrıca endüstriyel çikolata üretiminde olmazsa olmaz tamamlayıcı ürünlerin başında gelir.

Kuru ahududunun en büyük özelliği kış aylarında bu lezzetli ürüne bireylerin kolaylıkla ulaşabilmesidir. Ahududu kurusu sayesinde tatlı krizleri giderilir, ara öğünlerde lezzet şöleni yaşanır. Üstelik Toptan Kuruyemiş Marketi güvencesiyle bu ürüne ulaştığınızda lezzet daha da katlanır.

Bilindiği üzere ahududu meyvesi satın alındıktan sonra kısa süre içerisinde tüketilmesi gereken bir meyvedir. Aksi halde bayatlar ve lezzetini yitirir. Tam da bu noktada kuru ahududu ürünü ön plana çıkıyor. Kurutulmuş olarak aldığınız ahududunun tüketim ömrü hayli uzundur. Üstelik her zaman ilk günkü lezzetini ve tazeliğini korur.

Kuru Ahududu Siparişi

Ahududu meyvesi ülkemizde yaygın üretime sahip olsa da kısıtlı dönem satıldığı için çoğu zaman bu ürüne ulaşmak zor oluyor. Ulaşıldığında ise tazeliğini yitirmesi gibi kötü sürprizler ile karşılaşılabiliyor. Sevdiklerinize ikram ettiğiniz bu özel meyvenin tazeliğini yitirmesi en son isteyeceğimiz bir durumdur. Bunun için online satış mağazamız sizin için en iyi tercih olacaktır.

Toptan Kuruyemiş Marketi 70 seneyi aşkın kuru meyve üreticiliğinin verdiği deneyimle tarladan en iyi ahududu meyvelerini topluyor ve el değmeden sizler için kurutuyor. Gönül rahatlığıyla sitemizden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Lezzetli bir kuru ahududu tüketmek sizin de hakkınız…

Ahududu Kurusu Fiyatı

Kurutulmuş ahududunun toplanması kadar depolama süreci de hayli zahmetli ve zordur. Yapısının yumuşak olması bu zorluğun en önemli faktörüdür. Bu da haliyle kuru ahududu meyvesinin diğer kurutulmuş meyve türlerine oranla biraz daha pahalı olmasına neden oluyor. Fakat üretici bir firma olmamızın yarattığı avantajları siz değerli müşterilerimize sunmaktan geri durmuyoruz. Aktar, kafe ve kuruyemiş marketleri gibi işletmeler sitemiz üzerinden vereceği siparişlerde %1 KDV avantajından faydalanabilir, en lezzetli ve kaliteli kuru ahududu ürünlerine sahip olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR