Yaban Mersini (Blueberry)

Yaban mersini diğer adıyla ‘Blueberry’ olarak bilinir ve anavatanı Amerika’dır. Ülkemizde de yaban mersini üretimi hayli yaygındır. Zira iklim ve toprak koşulları bu ürünün yetiştiriciliğine oldukça uygundur. Karadeniz bölgesi yaban mersini yetiştiriciliğinde zirvededir. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak Karadeniz’in en iyi yaban mersini yetiştiricilerinden aldığımız ürünleri doğal yöntemler ile kurutuyor ve ambalajlıyoruz.

Yeni dünya düzeni en çok gıdaların doğallığını etkiledi. Katkı maddelerinin ve yapay ürünlerin ön plana çıktığı bu çağda sağlıklı beslenme düzeni oluşturmak hayli zor bir hal aldı. Kurutulmuş doğal meyveler ve kuruyemişler artık sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan öneme sahip. Kurutulmuş yaban mersini ürünü de bunlardan biri. Henüz ülkemizde değeri pek bilinmiyor olsa da yakın gelecekte atıştırmalıkların vazgeçilmezi olacağını söylemek mümkün.

Kurutulmuş Yaban Mersini

Yaban mersini yani ‘Blueberry’ büyük oranda çiğ olarak tüketilir. Ancak narin bir yapısı olduğu ve yılın bazı dönemlerinde yetiştirildiği için tazesine ulaşmak çoğu zaman zordur. Bu sebeple kurutulmuş yaban mersini ideal bir tüketim şeklidir.

Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazamızdan yaban mersini ürününü kurutulmuş olarak alabilirsiniz. Bu sayede yılın 4 mevsimi yaban mersininin lezzetine sahip olursunuz. Unutulmamalıdır ki kurutulmuş yaban mersini evde ideal saklama koşulları oluşturulduğunda lezzetini uzun süre korur. Kendiniz tüketebileceğiniz gibi misafirlerinize ve sevdiklerinize güzel bir ikram seçeneği oluşturabilirsiniz.

Online Yaban Mersini Siparişi

Kaliteli ve lezzetli yaban mersini ürününe ulaşmak çoğu zaman zor olabiliyor. Online yaban mersini siparişi ile böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız. Doğadan sofranıza ulaştırdığımız bu ürüne sitemiz üzerinden birkaç dakika içerisinde sahip olabilirsiniz. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak siparişleri uzman ekiplerimiz aynı gün içerisinde hazırlıyor ve kargoya veriyor.

Yaban Mersini Fiyatı

Yaban mersini fiyatı firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Ayrıca bu ürün ülkemizde popüler tüketime sahip olmadığı için maliyetli kategoridedir. Ancak sitemizde toptan fiyatlar ile satışa sunulduğu için tüketiciler için bu durum avantaj oluşturur. Aktar, kafe ve kuruyemiş marketi gibi işletmeler 7/24 bu avantajlı fiyatlardan yararlanabilir, en kaliteli yaban mersini ürünü siparişi verebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR