Kavrulmuş Kahve

Güney Arabistan’dan başlayıp, tüm dünyaya yayılan kavrulmuş kahve Türk kültürünün de vazgeçilmezi. Türk kültürüne girişi de Kanuni Dönemine denk geliyor. Kısa sürede de Osmanlı Sarayının en sevilen içeceği olarak ün kazanıyor. Kahve ikramının olmadığı bir sohbet neredeyse yok. Kokusu ve kahve çekirdeklerinin kavrulan lezzetiyle sabah güne başlamak için, yemeklerden sonra ve günün her saatinde içilebilen eşsiz bir lezzet. Kavrulmuş kahve, kafelerde arkadaş toplanmalarımızın olmazsa olmazı.

Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı olduğu düşünülür ise uzun dostlukların sırrı da kahvede olabilir. İyi bir kahvenin kısık ateşte yavaş yavaş pişmesi de çok önemli. Elbette ki kahvenin köpüksüzü de pek tercih edilmez. Bol köpüklü bir kahve elde etmek için de kahvenin taze ve iyi bir ambalajlama yapılarak ile saklanması gerekir. Toptan Kuru Yemiş Marketi olarak biz de sizler için el değmeden üretip en taze kahveleri en kaliteli ambalajlama ile hazırlayarak adresinize ulaştırırız.

Kavrulmuş Kahve Nasıl Üretilir?

Kahve ağacının meyve çekirdekleri toplanır. Tane halinde toplanan kahve çekirdekleri öğütülüp kavrularak toz haline getirilir. Mis gibi kokusu ve enfes aromasıyla da sohbetlerimizi şenlendirir. Sohbetlerle birlikte tükettiğimiz kahve yavaş yavaş içilerek tüketilir. Hatta mangal ateşinde hazırlanıyor ise tadına doyum olmaz.

Kahvenin taze öğütülmesi ve sıcak sıcak kavrulması önemlidir. Toptan Kuru Yemiş Marketi olarak tazecik kavurduğumuz kahve çekirdeklerini toz haline getirip sizlere ulaştırırız. Üretici firma olarak ürünlerimiz taze olarak toplanıp üretime hazırlanır.

Kavrulmuş Kahve Fiyatları

Her evin olmazsa olmazı olan kahve uygun fiyatı ile de neredeyse her gün tükettiğimiz bir sıcak içecektir. Üretici firma olarak toptan fiyatına satışlarımız ile Türkiye’nin dört bir köşesine satışlarımız mevcuttur. Kafelere, aktarlara toptan fiyatına satışlarımız vardır. Tazeliğimiz, kalitemiz, hava almayan ambalajlama ve uygun fiyat politikamız ile öncü bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir fincan kavrulmuş kahvenin lezzeti kahve çekirdeklerinin kalitesine bağlıdır. Sizlere firma olarak en kaliteli ve en uygun toptan fiyatları sunarak kavrulmuş kahvenin sofralarınızda, sohbetlerinizde her daim yanında olmasını sağlıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR