Çiğ Ayçekirdeği

Doğada filizlenip büyüyen bitkiler meyve vermeden önce çekirdeklerini oluşturur. Bu çekirdekler en az meyvesi kadar insan vücuduna fayda sağlar. Ayrıca çoğu çekirdek meyvesinden daha tatlı bir yapıya sahiptir. Çiğ ayçekirdeği de buna en önemli örnek olarak gösterilebilir. Hem lezzetli hem de antioksidan kaynağı olan çiğ ayçekirdeği tüketimi, toplumumuzda artık gelenekselleşmiş durumdadır.

Çiğ ayçekirdeği tek başına tüketilebilirken aynı zamanda başka besinlere de dahil edilerek tüketim yoluna gidilebilir. İyi bir atıştırmalıktır. Kavrulmuşuna göre biraz daha soft bir lezzete sahiptir. Kavrulmuş ya da çiğ seçenekleri arasında damak zevkinize hangisi hitap ediyorsa onu tercih edebilirsiniz.

Toptan Kuruyemiş Marketi sitemizde çiğ ayçekirdeğinin tüm çeşitleri bulunur. Üstelik aktarlar, kafeler ve kuruyemiş marketler toptan fiyatlarımızın tamamından yararlanabiliyor, %1 KDV uygulamasını avantaja çevirebiliyorlar.

Çiğ Ayçekirdeği Çeşitleri

Çiğ ayçekirdeği bilindiği üzere ayçekirdeği bitkisinden elde edilir ve büyük oranda Marmara ve Trakya bölgesinde yetişir. Buralardan özenle toplanan kuruyemişler üretim tesislerinde hazırlanarak ambalajlanır ve tüketime hazır hale getirilir. Peki hayatımızın her anında elimizde ya da cebimizde yer bulan çiğ ayçekirdeği kaç çeşittir? Toptan Kuruyemiş Marketi sitemiz üzerinden de ulaşabileceğiniz çeşitler şunlardır:

  • Çiğ Beyaz Ayçekirdeği: Tarladan toplanıp hiçbir yapay işlem görmeden ambalajlanan ve doğruca adresinize ulaşan bir kuruyemiştir. Lezzetiyle en popüler çiğ ayçekirdeği kategorisinde bulunur.
  • Çiğ Dakota Çekirdek: Dakota çekirdekler bilindiği üzere iri ve etli yapıdadır. Kavrulmuşu gibi çiğ olanı da hayli lezzetlidir.
  • Çiğ İç Ayçekirdeği: Çiğ ayçekirdeğini küçük yaştaki bireylerin tüketmesi bazen zor olabiliyor. Bu sebeple Toptan Kuruyemiş Marketi olarak kabuğundan el değmeden ayırdığımız içleri sizlere sunuyoruz.

Çiğ Ayçekirdeği Fiyatı

Çiğ ayçekirdeğ fiyatı diğer kuruyemiş çeşitlerine göre daha makul seviyededir. Bunun sebebi toplanma ve üretim sürecinin hayli basit olmasıdır. Sitemizde en taze ve kaliteli çiğ ayçekirdeği satarken aynı zamanda fiyatlarının da bütçe dostu olmasını hedefliyoruz. Üretici firma olduğumuz için her zaman piyasaya oranla daha makul fiyatlar ile hizmet sağlıyoruz. Toptan Kuruyemiş Marketi sitemiz üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR