Çiğ İç Yer Fıstığı

İç yer fıstığı kavrulmuş ve çiğ olarak iki farklı seçenek ile tüketilir. Bireyler damak lezzetlerine göre bu iki kuruyemişten birini seçer. Çiğ iç yer fıstığı en az kavrulmuşu kadar popülerdir ve 7’den 70’e sevilerek yenir. Sitemizde çiğ iç yer fıstığının en taze ve kaliteli haline ulaşabilirsiniz. Lezzet tutkunları için harika bir kuruyemiş alternatifi.

Çiğ iç yer fıstığı özellikle sabah kahvaltılarının vazgeçilmez bir gıdası olabilir. Çünkü ezme şeklinde de tüketilebilen bu küreymiş sıcak dilim ekmeğin üzerinde harika bir uyum yakalar. Ayrıca pasta yapımında da sıkça tercih edilir. Fıstıklı pasta, kurabiye ve kek bunların arasında en popüler olanlarıdır.

İç yer fıstığı kavrulduğunda ve tuzlandığında biraz daha uzun raf ömrüne sahip olur. Çiğ iç yer fıstığında ise tazelik çok önemli bir husustur. Zira hiçbir işlem görmeden direkt olarak doğadan sofraya aktarıldığı için raf ömrü biraz daha kısadır. Bu nedenle çiğ iç yer fıstığı alınacak firmanın güvenilir olması gerekir. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak dün olduğu gibi bugün de güveninize talibiz. Doğadan topladığımız çiğ iç yer fıstıklarını el değmeden paketliyor ve hızla adresinize ulaştırıyoruz. Böylelikle her zaman için taze kuruyemişe sahip oluyorsunuz.

Çiğ İç Yer Fıstığı Siparişi

Çiğ iç yer fıstığı günümüzde çok sayıda kişinin popüler kuruyemiş çeşididir. Bu nedenle satış oranları hayli yüksektir. Fakat çoğu zaman ürünün tazesine ve lezzetlisine ulaşmak güç olabiliyor. Bu sebeple online çiğ iç yer fıstığı siparişi vermek daha makul görünüyor. Üstelik en iyi kuruyemişlere ulaşmak çok da uzağınızda değil. Toptan Kuruyemiş Marketi sitemize girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik üretici olduğumuz için toptan fiyat seçeneklerimizi avantaja çevirebilirsiniz.

Çiğ İç Yer Fıstığı Fiyatı

Çiğ iç yer fıstığı toplumumuzda kavrulmamış yer fıstığı olarak da bilinir. Fiyat yönünden oldukça makul bir kuruyemiş çeşididir. Bu sebeple de tüketim alanı hayli yaygındır. Kuruyemiş sektöründe toptan satış, perakende satışa oranla her zaman daha avantajlıdır. Aktar, kafe ve kuruyemiş marketi gibi işletmeler sitemizdeki avantajlardan yararlanabilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR