Kavrulmuş İç Yer Fıstığı

Kavrulmuş iç yer fıstığı 7’den 70’ herkesin severek tükettiği bir kuruyemiş çeşididir. Özellikle içeriğinde yüksek proteine sahip olması, sporcuların ara öğünlerinde sıkça kullanılmasını sağlar. Tuzlu, tuzsuz, soslu ya da ballı olarak çeşitleri bulunur. %100 doğal ve yerli mahsul olan ürünlere toptan fiyat avantajlarıyla Toptan Kuruyemiş Marketi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kavrulmuş iç yer fıstığı doğru muhafaza edildiğinde uzun süre tazeliğini korumasıyla bilinir. Elbette bunun için serin ve kuru yerlerde saklamak gerekir. Bu sayede uzun süre lezzetinden bir şey kaybetmez. Dolayısıyla sitemizden alacağınız 5 kiloluk ambalajların raf ömrü uzun olacaktır.

Kavrulmuş İç Yer Fıstığı Çeşitleri

Sitemizde birçok kavrulmuş iç yer fıstığı çeşitleri sunuyoruz. Soya kaplamalı çatlak fıstık bu çeşitlerin arasında harika bir alternatif olabilir. Ayrıca yumuşak lezzet sevenler için tuzsuz kavrulmuş sadece fıstığı iyi bir tercih olacaktır. Tüm bu çeşitleri ve daha fazlasını kapınıza kadar ulaştırabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin her noktasına gönderim hizmeti mevcut.

Günümüzde ev hanımları için kurabiye vazgeçilmezdir ve kurabiyeyi yapmak için tuzsuz fıstık gereklidir. Toptan Kuruyemiş Marketi bünyesinde bulunan taze iç fıstıkları sayesinde hamur işlerine lezzet katmak, misafirlere güzel tatlar sunmak mümkün.

İç Yer Fıstığı Nasıl Kavrulur?

Kavrulmuş kuruyemişlerin nasıl kavrulduğu bireyler tarafından sıkça merak edilir. Çünkü günümüzde bu gıdaların tüketim oranı hayli yüksektir. Peki iç yer fıstığının kavrulma hikayesini biliyor musunuz? Toptan Kuruyemiş Marketi öncelikle Türkiye’nin dört bir yanından en taze ürünleri alıyor. Özenle seçilen fıstıklar özel olarak tasarlanmış fırınlarda kavruluyor. Üstelik bu esnada ağır ağır lezzetlendiriliyor. Türkiye’nin en büyük kuruyemiş üreticilerinden biri olan Toptan Kuruyemiş Market sizlerin ve sevdiklerinizin en taze ve bir o kadar da lezzetli ürünlere kavuşması için gece gündüz çalışıyor.

Kavrulmuş İç Yer Fıstığı Fiyatları

Birinci sınıf ve %100 doğal kavrulmuş iç yer fıstığı fiyatları diğer kuruyemişlerin ortalaması alındığında gayet makul seviyededir. Üstelik üretici konumunda olan ve toptan fiyatlarla hizmet veren Toptan Kuruyemiş Marketi üzerinden satın alındığında daha da iyi fiyatlar ile kuruyemişlere sahip olmak mümkün. Özellikle kafe, aktar ve kuruyemiş marketleri gibi işletmeler bu tür avantajlardan faydalanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR