Kavrulmuş Badem

Badem ağacı gülgiller familyasından gelir ve en çok Akdeniz havzasında yetişir. İlkbaharda çağla olarak gelişen meyvesi Eylül ayına gelindiğinde ise meyveleri taş çekirdek görünümü kazanır. Bu sert kabuğun içerisinde yer alan tohuma badem denir. Çiğ olarak da tüketilen bu kuruyemiş kavrulmuş badem olarak da 7’den 70’e herkes tüketir.

Bademin kökeni incelendiğinde, insanla tanışan en eski kuruyemişlerden birisi olduğu görülür. Uzun asırlardır insanoğlu bu lezzetli ve faydalı kuruyemişi her fırsatta tüketmiştir. Kavrulmuş badem için toplumumuzun geleneksel bir lezzeti dersek yanılmış olmayız. Yağını cilt sağlığı, sütünü sağlık ve kendisini yemeklerde kullanıyor olmamız da zaten onun popülerliğinin haklı olduğunu kanıtlar.

Kavrulmuş badem ürünümüzü dalından toplama sürecinden sofranıza gelene kadar her aşamada özel olarak ilgi gösteriyoruz. Toptan Kuruyemiş Marketi sitesindeki fiyatlarımız ise toptan birimine göre belirlidir. Aktarlar, kafeler ve kuruyemiş marketleri gibi işletmeler dilediği kuruyemişe özel fiyatlar ile sahip olabilir. Toptan Kuruyemiş Marketi müşterilerine taze, lezzetli ve kaliteli kuruyemiş satmak isteyenlerin tek adresi.

Kavrulmuş Badem Fiyatı

Kavrulmuş badem tam bir enerji deposu olarak bilinir. Bireyler gündelik yaşantılarında daha dirençli ve enerjik olmak için her gün bir avuç badem tüketmelidir. Ayrıca çocuklar için de iyi bir atıştırmalık ürünüdür. Bilindiği üzere günümüzdeki atıştırmalık ürünlerinde birçok yapay gıda maddesi bulunur ve çocuklar için bunlar tehlikelidir. Fakat kavrulmuş badem hiçbir yapay işlem görmeyen, doğanın mucizesi ve bir o kadar da lezzet deposu gıdadır. Peki kavrulmuş badem fiyatı nedir? İşte cevabı…

Kavrulmuş badem doğadan sofralara kadar gelen süreçte oldukça emek isteyen bir kuruyemiştir. Bu sebeple lüks kuruyemişler kategorisinde yer alır. Perakende alındığında düşük gramajlı ambalajlar ile geldiği için bu lezzet deposu kuruyemiş çoğu zaman bütçeyi zorlayabilir. Ancak Toptan Kuruyemiş Marketi üretici bir firma olduğu ve toptan fiyat politikasıyla satış yaptığı için fiyatlar biraz daha makul olmaktadır. Çünkü gıda firmalarına özel %1 KDV avantajı mevcuttur. Toptan Kuruyemiş Marketi sitesinden alacağını kavrulmuş kuruyemişler her zaman en taze ve en üst kalitededir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR