Çiğ Karışıklar

Sağlıklı atıştırmalık dendiğinde akla her zaman çiğ kuruyemiş çeşitleri gelir. Birbirinden lezzetli ve besin değerine sahip bu kuruyemişler günün her anında tamamlayıcı besin görevi görür. Fakat çoğu zaman ayrı ayrı ulaşmak zor olabilir. Bu nedenle çiğ karışıklar iyi bir sipariş seçeneğidir. Zira içerisinde birbirinden lezzetli kuruyemişler bulunur. Karışık olarak tüketildiğinde damak tadını yormaz ve hoş bir lezzet uyumu yakalanır.

Çiğ karışıklar, kuruyemiş bakımından oldukça çeşitliliğe sahip. Fındık, kaju, ceviz, fıstık ve üzüm bu kategorinin en favori kuruyemişleridir. Ayrıca Antep fıstığının lezzetini de atlamamak lazım. Lezzet bakımından hayli tamamlayıcı bir özelliği var. Tüm bu kuruyemişlere bir tık ile ulaşmanız mümkün. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak uzun yıllardır bize duyduğunuz güven için çalışıyor, sizlere her zaman en taze ve lezzetli çiğ karışıklar temin ediyoruz.

Çiğ Karışık Kuruyemiş Çeşitleri

Çiğ karışıklar ihtiyaca göre kendi içerisinde birçok farklı çeşide ayrılır. Hangisi ihtiyacınızı karşılıyor ve damak tadınıza uyuyorsa alıp afiyetle tüketebilirsiniz. Toptan Kuruyemiş Marketi sitemizde bulunan çiğ karışıklar şu şekildedir:

  • Doğal Karışık Yemişler: İçerisinde 10 farklı kuruyemiş çeşidi olan bu karışım en çok tercih edilen ürünümüzdür. Her biri çiğ ve tuzsuz paketlenir. Tam bir sağlık deposudur. Fındıktan üzüme, cevizden fıstığı oldukça zengin bir karışımdır.
  • 3 Öğün (Sabah): Öğün öğün tüketmeyi sevenler için oluşturulmuş özel bir karışımdır. Sabah kahvaltılarında tercih edilir. İçerisinde bulunan kuruyemişler ile eşsiz bir lezzet sunar. Düşük gramajlı oluşu da tüketicilerin hayli beğendiği bir durumdur.
  • Çoğu zaman gündelik hayatın temposundan dolayı öğle yemeğini aksatırız. İşte tam da bu durum için özel olarak üretilmiş olan bu karışım, bireylerin öğle besin ihtiyacını karşılar. Ayrıca oldukça doyurucu bir yapısı vardır. İçerisinde çiğ iç Antep fıstığı, çiğ kaju ve turna yemişi kurusu bulunur.
  • 3 Öğün (Akşam): Akşam atıştırmalıkları için ideal bir seçenektir. İçerisinde çiğ badem, çiğ iç Antep fıstığı ve siyah kuru üzüm bulunur. Keyifli atıştırmalık sevenler için harika bir lezzet karışımdır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR