Kahveler

Kahveler, dünya genelinde çok yoğun olarak tüketilse de ülkemizde bu gıdanın yeri hayli farklı bir konumdadır. Avrupa kahve ile tanışalı henüz bir yüz yılı dahi geçmedi. Ancak toplumumuzun kahve tüketim tarihçesi Osmanlıya kadar dayanır. Bu nedenle günümüzde hemen her gün kahve tüketiriz. Hatta bir çoğumuz güne bir fincan Türk kahvesi ile başlamazsa başında ağrılar oluşur.

Kahvelerin sizler için önemini biliyor ve tüm ürünlerimizde her zaman en taze ve kaliteli olmasına gayret ediyoruz. Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazamızdan seçeceğiniz tüm kahve çekirdeklerini dünyanın önde gelen yetiştiricilerinden temin ediyoruz. Ardından özel olarak ambalajlayarak tazeliğini ve lezzetini uzun süre korumalarını sağlıyoruz.

Kahve Çeşitleri

Sitemizdeki kahveler kategorisinde birçok kahve çekirdeği bulunuyor. Bunların arasında egzotik ve Türkiye’de yetiştirilmeyen kahve çekirdeği de mevcut. Öncelikle belirtmeliyiz ki çiğ kahve çekirdeğinde tazelik oldukça mühim bir konudur. Kahveler tazeliğini yitirdiğinde lezzetini de büyük oranda yitirir. Bu sebeple sizleri kahvenin tazesiyle buluşturmak için gece gündüz çalışıyoruz. Uzun yıllardır da Toptan Kuruyemiş Marketi üzerinden bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Egzotik kahveler toplumumuzda çok seviliyor. Bu sebeple dünya üzerinde artık bir kahve fenomeni haline gelen yeşil çiğ kahve çekirdeği ürününü sitemize ekledik. Brezilya kökenli olan bu kahve türü Rio Minas çiğ kahve çekirdeği olarak da bilinir. Eğer kahve de yumuşak lezzet kriteriniz ise yeşil çiğ kahve çekirdeği tam da size göre.

Türk kahvesi tutkunları için de kavrulmuş kahve çekirdeği ürünümüz kahveler kategorisinde satışa sunuldu. Yine Brezilya kökenli olan bu kahve orta kavrulmuş özelliğe sahip. Diğerine oranla biraz daha sert olduğunu belirtmekte fayda var. Eğer kahvede sert lezzeti benimsiyorsanız bu ürün damak zevkinize oldukça uyumlu.

Online Kahve Siparişi

Tarladan evinize mis kokulu, taze ve lezzetli kahveler arıyorsanız, sitemiz üzerinden online kahve siparişi verebilirsiniz. Her gün binlerce müşterimiz toptan fiyatlarımızdan faydalanarak kahve çeşitlerinden sepet oluşturuyor. Bizler de siparişleri aynı gün hazırlayarak kargoya veriyor, hızlı teslimat ile adreslerinize ulaştırıyoruz. Toptan Kuruyemiş Market olarak 70 yıllık tecrübemizle sizleri sitemize davet ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR