Kavrulmuş Kuruyemişler

Kavrulmuş kuruyemişler, atıştırmalıklar arasında en çok tercih edilen gıdalar olarak öne çıkıyor. Ülkemizde her damak zevkine uygun birçok çeşidi bulunan kavrulmuş kuruyemişler, özel fırınlarda profesyonel bir şekilde kavrulma işlemiyle elde ediyor. Üstelik tüm bu süreçlerde herhangi bir katkı maddesi kullanılmıyor oluşu, 7’den 70’e herkesin güvenle tüketmesine vesile oluyor.

Kavrulmuş kuruyemişler sadece ara öğünlerde atıştırmalık olarak değil, aynı zamanda özel günlerin de vazgeçilmez bir ürünüdür. Düğün, sünnet ve nişan gibi organizasyonlarda Antep, kaju, üzüm ve ceviz gibi kuruyemişler iyi bir alternatiftir.

Kuruyemişlerin her türlü tüketim şeklinde, üretici firmanın misyonu önemlidir. Özellikle de kavrulmuş kuruyemişler de bu durum daha da önem kazanır. Toptan Kuruyemiş Market doğadan özenle topladığı ürünleri tesislerinde bulunan özel kavurma makinaları ile el değmeden üretiyor. Devamında ise hijyenik yöntemler ile ambalajlanıyor. Kafe, market ve kuruyemiş dükkanları gibi işletmeler toptan kuruyemiş fiyatlarından yaralanabilir.

Kavrulmuş Kuruyemiş Çeşitleri

Günümüzde kuruyemiş çeşitlerinin büyük bir kısmı kavrulmuş olarak üretilebilir. Bu nedenle kavrulmuş kuruyemiş çeşitlerinin tüketim alanı oldukça yaygındır. Atıştırmalıklarda ve özel günlerde en çok tercih edilen ve en fazla damak zevkine hitap eden kuruyemişleri birkaç maddede belirtmek mümkün.

  • Badem: En çok tüketilen kuruyemişlerden birisidir. Özel fırınlarda ağır ağır lezzetlendirilerek üretilir. Toptan Kuruyemiş Market mağazasında 5 kilogramlık paketler halinde satılır.
  • Ordu Fındık: Dünyada fındık üretiminde lider konumda olan Ordu ilimizden özenle toplanan fındıklar kavrularak daha lezzetli bir hale gelir. Özellikle özel günlerin vazgeçilmezi konumundadır.
  • Leblebi: Sadece kavrulmuş olarak üretilen leblebinin birçok farklı çeşidi bulunur. Sarı leblebi ülkemizde en popüler türüdür.
  • Soslu Fıstık: Özel fırınlarda kavrulurken barbekü sosu ile lezzetlendirilir. Yerli ve ithal olmak üzere 2 farklı çeşidi vardır.

Online Kavrulmuş Yer Fıstığı Siparişi

Kavrulmuş yer fıstığı tüketiminde ürünün tazeliği çok önemlidir. Zira belli süre raflarda bekleyen ürünler zamanla bayatlar ve ağızda kötü bir tat bırakır. Böyle bir sorunsal ile karşılaşmamak adına en doğru tercih Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazasıdır. Web sitesinden üzerinden toptan fiyatlar ile kuruyemişleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Zira Toptan Kuruyemiş Marketi, sektörde üretici konumunda bir firmadır ve ürünleri her zaman için taze olarak satışa sunulur.

Kavrulmuş Kuruyemiş Fiyatları

Kavrulmuş kuruyemiş fiyatları çeşidine göre farklılık gösterir. Fındığın fiyatı yüksek olabilirken sarı leblebinin fiyatı hayli makuldür. Ayrıca kuruyemiş fiyatlarının belirlenmesinde ambalajlama ve ürünün tazeliği de göz önünde bulundurulur. Toptan Kuruyemiş Market sitesini diğer kuruyemiş mağazalarından ayıran en büyük özellik ürünlerinde toptan satış fiyatı olmasıdır. Kafe, market ve kuruyemiş gibi işletmeler 5 kiloluk paketleri toptan fiyatına kolaylıkla alabilirler. Üstelik Türkiye’nin her bölgesine kargo imkanı ile alışveriş yapabilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR