Kavrulmuş Fındık

Kavrulmuş kuruyemişler eskiden genel olarak atıştırmalık olarak değerlendirilirdi. Ancak günümüzde artık bilinçli bir şekilde beslenme düzenlerine entegre ediliyor. Zira son yıllarda kuruyemişler üzerinde birçok araştırma yapıldı ve sağlık açısından oldukça faydalı oldukları kanıtlandı. Kavrulmuş fındık da bunlardan bir tanesi… Lezzetiyle damakta enfes tatlar bırakan bu ürün aynı zamanda zengin protein ve mineral oranına sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Dünyanın en lezzetli fındıkları bilindiği üzere ülkemizde yetiştiriliyor. Karadeniz bu konuda dünyada olukça popüler bir konuma sahip. Toptan Kuruyemiş Marketi Ordu’nun en lezzetli fındıklarını toplayıp tesislerindeki özel fırınlarda kavruluyor. Kavrulma sırasında ağır ağır lezzetlendirilen fındıklar el değmeden ambalajlanıp Türkiye’nin dört bir yanına dağıtılıyor. Tatlı ve kıtır kıtır kavrulmuş fındık siparişi için Toptan Kuruyemiş Marketi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kavrulmuş Fındık Çeşitleri

Fındık dendiğinde ilk önce Giresun ve Ordu illeri akla gelir şüphesiz. Toprağının ve mevsiminin elverişli olması yetiştirilen fındıklara büyük lezzet katar. Kullanım alanına göre birçok kavrulmuş fındık çeşidi bulunur. Tatlı yapımı, kahvaltı ya da atıştırmalık kullanım türlerine göre bu çeşitler tercih edilebilir. Peki kavrulmuş fındık çeşitleri nelerdir? İşte cevabı…

  • Kavrulmuş Ordu Fındığı: Ordu’nun yayalarında yetişen bu fındık oldukça lezzetlidir. Kavrulduğunda ise lezzeti daha da artar ve kıtır kıtır bir hal alır.
  • Çifte Kavrulmuş Fındık: Giresun yöresine has olan fındıklar iki kere özel fırınlarda kavrularak satışa sunulur. Toptan Kuruyemiş Marketi çifte kavrulmuş fındık üreticiliğinde lider konumdadır.
  • Kıyılmış Fındık: Daha önce de bahsettiğimiz üzere fındıklar tatlı yapımı için tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir. Bunun için kıyılmış fındık seçeneği sunulur.

Online Kavrulmuş Fındık Siparişi

Kuruyemişte online sipariş her zaman için alıcıların avantajına bir durum yaratır. Yerel piyasaya oranla fiyatların daha makul olacağı gibi aynı zamanda sürekli olarak taze ürünler temin edilebilir. Üstelik tüm bu özelliklere sahip web sitesi çok da uzağınızda değil! Toptan Kuruyemiş Marketi uzun yıllardır sağladığı müşteri memnuniyet oranı sayesinde büyümeye devam ediyor. Kavrulmuş fındık üreticisi özelliğe sahip olan Toptan Kuruyemiş Marketinin sitesine girerek en taze kuruyemişlere ulaşabilirsiniz. Üstelik aktar ve kafelere özel toptan fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR