AYÇEKİRDEĞİ

Ay çiçeği bitkisinin bir meyvesi olan ayçekirdeğinin birçok farklı kullanım alanı bulunur. Atıştırmalık olarak tüketilen ayçekirdeği yüksek oranda yağ oranına sahip olduğu için aynı zamanda bitkisel yağ üretiminde de kullanılmaktadır. Atıştırmalık olarak tüketilmesi için genellikle hafif kavrulmuş olarak tercih edilir. Ayrıca günümüzde tuzlu, tuzsuz ve birtakım çeşitli soslar ile tüketici ile buluşturulmaktadır.

Ayçekirdeğinin kaç kalori olduğu sorunsalı genellikle tüketicilerin merak ettiği bir konudur. 100 gram ayçekirdeğinde 582 kcal kalori bulunmaktadır. Bu oranı bir avuç olarak ele aldığımızda 146 kcal kalori olduğunu söyleyebiliriz.

İçerisinde bulunan besin değerleri ve lezzetli bir tada sahip olması sebebiyle ayçekirdeği toplumumuzda geçmişten bugüne sıkça tüketilen bir kuruyemiş olarak ön plana çıkıyor. Biz de bu yaygın talebi en taze ve en lezzetli ayçekiderği ürünlerimizle ile karşılıyoruz. El değmeden özel olarak ambalajladığımız paketleri Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Üstelik doğru fiyat ile kalite ürünü bir arada buluşturuyoruz. Toptan fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ayçekirdeği Çeşitleri

Ayçekirdeğinin iki farklı tüketim yöntemi vardır. İlki hafif kavrulmuş iken diğeri de çiğ olarak tüketimdir. Ayrıca ayçekirdeği kendi içerisinde de farklı çeşitlere ayrılır. Öncelikle Toptan Kuruyemiş marketi olarak online satış mağazamızda tüm ayçekirdeği çeşitlerine ulaşabileceğinizi belirtmeliyiz. Peki web sitemizde kaç çeşit ayçekirdeği bulunmaktadır. İşte cevabı…

  • Kavrulmuş Beyaz Ayçekirdeği Çeşidi: Özel olarak hazırladığımız fırınlarda kavrulan bu ayçekirdeklerini tuzlu ya da tuzsuz olarak satın alabilme imkanına sahipsiniz. Üstelik üretici bir kuruyemiş firması olduğumuz için makul toptan fiyatlar ile kavrulmuş beyaz ayçekirdeği siparişinizi online satış sitemiz üzerinden verebilirsiniz.
  • Çiğ Beyaz Ayçekideği Çeşidi: Ayçekirdeğini çiğ olarak tüketmeyi sevenler için vazgeçilmez bir üründür. Bizler de çiğ beyaz ayçekirdeğini tarladan sofranıza en doğal ve taze haliyle ulaştırıyoruz.
  • Kavrulmuş Siyah Ayçekirdeği (Dakota Çekirdek): Özel tasarım fırınlarımızda ağır ağır lezzetlendirme teknikleri uygulayarak kavurduğumuz Dakota çekirdeği, çiğ siyah ayçekirdeğinden hazırlanmaktadır. 5 kiloluk paketlerle gönderimini yaptığımız bu ürünün tuzlu ve tuzsuz seçeneklerine de ulaşmanız mümkün.
  • Çiğ Siyah Ayçekirdeği (Çiğ Dakota Çekirdeği): Ülkemizde çoğu kişi ayçekirdeği tüketimini çiğ olarak tercih eder. Biz de bu nedenle tarladan özenle topladığımız bu ürünlere herhangi bir işlem uygulamadan doğrudan sofranıza ulaştırıyoruz. Online mağazamızdan bu ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.
  • Çiğ İç Ayçekirdeği Çeşidi: Özellikle çocukların ayçekirdeği tüketimini kolaylaştıran bu ürün, aynı zamanda birçok yemeğin de tamamlayıcı unsurudur. Doğal ve tuzsuz çiğ iç ayçekirdeği ürününü sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Ayçekirdeği Fiyatları

Bilindiği üzere ayçekirdeği ülkemizde en çok tüketime sahip bir kuruyemiştir. Bu sebeple ayçekirdeği fiyatları tüketiciler tarafından sıkça merak edilen bir husus olarak önümüze çıkıyor. Peki ayçekirdeği fiyatı nedir? Dakota çekirdeği olarak da bilinen bu ürünün fiyatları satıcıdan satıcıya fark gösterir. Çünkü fiyatın belirlenmesinde birçok unsurun etkisi vardır. Tazelik ve kalite bu unsurların en önemlisidir.

Diğer tüm kuruyemişler olduğu gibi ayçekirdeği tüketiminde de tazeliğin lezzet üzerinde doğrudan etkisi vardır. Bu sebeple Toptan Kuruyemiş Marketi olarak sizlere en taze ürünleri sunuyoruz. Üstelik bunu yaparken de makul fiyat politikasını benimsiyoruz. Böylelikle sizler hem taze ayçekirdeğine kavuşmuş oluyor hem de avantajlı fiyatların verdiği mutluluğu deneyimliyorsunuz. Cafe, aktar ve kuruyemiş marketleri için hazırladığımız toptan fiyatlarımıza web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Online Ayçekirdeği Siparişi

Ayçekirdeği gündelik yaşamda birçok ritüelin vazgeçilemez parçasıdır. Özellikle ailecek izlenen televizyon gecelerinde taze ayçekirdeği tüketmek, artık toplumumuzun bir gerçeği. Bizler de bunun bilinciyle mutlu gecelerinizi taptaze ayçekirdekleri ile süslüyoruz.

Taze ve lezzetli bir ayçekirdeğine ulaşmanın en kolay yolu online alışveriştir. Fakat alınacak siteye özen gösterilmesi gerekir. Zira kapınıza gelen ürünlerin bayat çıkması hoşunuza gitmeyecek bir durumdur. Bu sebeple online satış mağazamızı ziyaret ederek doğru bir tercihe imza atmış olursunuz. Çünkü uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz kuruyemiş sektöründe her zaman için müşteri memnuniyet odaklı hizmet sağladık.

Tarladan topladığımız ürünleri özel olarak tasarladığımız fırınlarda işleyerek sofranıza ulaştırıyor olmamız, bizleri yani Toptan Kuruyemiş Marketi tercih etmenizdeki en önemli faktör olacaktır. Ayrıca el değmeden hijyen kuralları çerçevesinde yaptığımız ambalajlarımız, sizlerin ve sevdiklerinizin sağlıklı ayçekirdeği tüketmesine olanak tanıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR