Kavrulmuş Ayçekirdeği

Kavrulmuş ayçekirdeği, yaz aylarının vazgeçilmez bir atıştırmalığı olarak öne çıkıyor. Havaların güzel olduğu günlerde parklarda, deniz kenarlarında, evde ya da yürüyüş esnasında sohbetlerin olmazsa olmazıdır. Bunun sebebi sadece kavrulmuş ayçekirdeğinin lezzetli oluşu değildir. Aynı zamanda uzun yıllardır kültürümüzde önemli bir yer edinmiştir.

Günümüzde ayçekirdeği çiğ olarak da tüketilir. Ancak bireylerin görüşlerine ve tüketim oranlarına bakıldığında kavrulmuş ayçekirdeği daha çok beğenilmektedir. Tuzlu ve tuzsuz seçenekleriyle hemen her ortamda varlığını sürdüren kavrulmuş ayçekirdeğini Toptan Kuruyemiş Market web sitemize girerek hem taze hem de toptan fiyat politikasından yararlanabilirsiniz.

Kavrulmuş Ayçekirdeği Çeşitleri

Kavrulmuş ayçekirdeği çeşitleri boyutuna ve kavruluş yöntemine göre ayrılır. Tuzlu tuzsuz, siyah ya da beyaz çeşitleriyle günün her saatinde bolca tüketilebilir. Doğrudan tarladan toplanarak herhangi bir katkı maddesi eklenmeden işlenen bu ürünler sağlıklı ve bir o kadar da lezzetlidir. Peki kavrulmuş ayçekirdeği çeşitleri nelerdir? İşte detaylar…

  • Kavrulmuş Beyaz Ayçekirdeği (Tuzlu/Tuzsuz) : Tarladan özenle toplanan beyaz ayçekirdekleri Toptan Kuruyemiş Marketine has fırınlarda kavrularak ağır ağır lezzetlendirilir. Tuzlu ve tuzsuz olmak üzere iki farklı seçenekle tercih edilebilir.
  • Kavrulmuş Siyah Ayçekirdeği (Tuzlu/Tuzsuz) : Bu çekirdek diğer ismiyle Dakota çekirdeği olarak da bilinir. Siyah kabukludur ve genellikle Marmara bölgesinde yetişir. İri taneli oluşu onun lezzetini arttıran bir faktördür.

Online Kavrulmuş Ayçekirdeği Siparişi

İnternet kullanımının dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yaygın bir hale gelmesinin ardından kuruyemişlere erişme imkanı oldukça kolay bir hal aldı. Günümüzde yüzlerce kuruyemiş web sitesi mevcut. Ancak sipariş verirken ürünlerin tazeliğinden ve ambalajlama kalitesinden emin olmakta fayda var. Toptan Kuruyemiş Market doğadan gelen ürünleri özenle işleyerek sizlere sunuyor. Kafe, aktar, kuruyemişçi ya da market gibi işletmeler Toptan Kuruyemiş Market sitesine girerek güvenle online kavrulmuş ayçekirdeği siparişi verebilir.

Kavrulmuş Ayçekirdeği Fiyatı

Günümüzde online satılan kavrulmuş ayçekirdekleri neredeyse tamamı küçük gramajlı paketlerde satılıyor. Haliyle bu da fiyatların yüksek olmasını tetikliyor. İşte tam da bu noktada Toptan Kuruyemiş Market sitesinin farkı öne çıkıyor. Sitemizdeki yüksek gramajlı ürünleri toptan fiyatlara alarak reyonlarınızı doldurabilir ya da özel günlerinizde sevdiklerinize en taze kavrulmuş ayçekirdeğini sunabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR