Kuru Vişne

Kuru meyve dendiğinde akla ilk gelen belli başlı ürünler vardır. Kayısı, dut, erik ve üzüm bunlardan bazılarıdır. Fakat her geçen gün ülkemizde sağlıklı atıştırmalıklara, dolayısıyla kuru meyvelere artan ilgi sayesinde diğer ürünler de öne çıkmaya başladı. Kuru vişne de bunların başında geliyor. Çiğ ve reçel olarak tüketmeye çok sevdiğimiz bu lezzet deposu ürüne artık kurutulmuş olarak ulaşabilirsiniz. Üstelik kuru vişne hiç olmadığı kadar lezzetli bir yapıya sahip.

Kuru vişne diğer kuru meyvelere oranla daha hafif bir şekerli yapıya sahiptir. Yumuşak ve hafif lezzet sevenler için ideal bir atıştırmalık tercihi olacaktır. Damakta ‘baymak’ diye tabir edilen durum, kuru vişne tüketiminde yaşanmaz. Aksine, hoş bir lezzet bırakır. Ayrıca kendine has insana enerji veren bir kokusu da mevcuttur.

Kuru vişne halk arasında çoğunlukla vişne kurusu olarak bilinir. Kurutulmadan önce meyvesi çekirdeklerinden ayrılır. Bu sayede yediden yetmişe herkesin tüketebileceği bir hal almış olunur. Lezzet deposu çekirdeksiz vişne kurusu siparişlerinizi Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazamız üzerinden verebilirsiniz. Toplanışından üretimine, ambalajlanışından adresinize ulaştırılmasına kadar ki her süreçte sevgimizi kattığımız kuru vişnelerimizi çok seveceksiniz.

Kuru Vişne Siparişi

Günümüzde vişne tüketim şeklinde meyve suyu ve reçelin ardından kurutulmuş hali geliyor. Özellikle ülkemizde sağlıklı beslenme kültürü geliştikçe bu ürüne olan ilgi artıyor. Peki online kuru vişne siparişi güvenle nereden verilir? Bu sorunun yanıtı uzağınızda değil. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak 70 yılı aşkın sektördeki deneyimimizle sizlere en sağlıklı ve lezzetli kuru vişne ürünlerini sunuyoruz. Sitemize girerek siparişinizi gönül rahatlığıyla oluşturabilir, harika atıştırmalıklara sahip olabilirsiniz.

Kuru Vişne Fiyatları

Kuru vişne ürünü fiyatları diğer ürünler ile karşılaştırıldığında biraz daha yüksek olduğu görülür. Bunun sebebi vişnenin zor yetiştirilen bir meyve olması ve kurutulmadan önce çekirdeklerinin ayıklanmasının zahmetli olmasıdır. Bazı sezonlar da vişne ağaçları yüksek meyve verdiğinde fiyatlarda düşüş görülebiliyor ancak genel olarak maliyetli bir kurutulmuş meyve türü demek mümkün. Yine de üretici olmamızın verdiği avantajı siz değerli müşterilerimize yansıtıyoruz. Aktar, kafe ve kuruyemiş marketleri bu avantajlarımızın tamamından yararlanabilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR