Kuru Kayısı

Malatya’dan tüm dünyaya yetiştirilen kuru kayısı, en çok bilinen ve keyifle tüketilen meyvelerin başında geliyor. Kayısının besin değeri hayli yüksektir. Kuru olarak tüketildiğinde de bireyler aynı besin değerlerinden faydalanmış olurlar. Böylelikle yılın dört mevsimi doğanın bizlere sunduğu bu harika meyveden faydalanabiliriz.

Kuru kayısı ürününü sadece yetişkinler sevmez. Aynı zamanda çocuklar da sıkı bir kuru kayısı tutkunudur. Kısaca sağlıklı beslenmek isteyen herkesin beslenme düzeninde mutlaka bulunması gereken bir meyvedir. Gündelik hayatın yoğunluğunda sıkça menü atlanır. Bunun yerine yanınızda taşıdığınız kuru kayısıdan tüketerek hem doyar hem de almanız gereken besin değerlerinin bir kısmını karşılamış olursunuz.

Besleyici ve kendine özgü lezzete sahip kuru kayısıyı sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Malatya’nın en iyi yetiştiricilerinden özenle seçtiğimiz kayısıları tamamen güneş altında doğal olarak kurutuyoruz. Böylelikle doğadan sofranıza gelmiş oluyor. Sizlere de kuru kayısı ürününü afiyetle tüketmek kalıyor.

Kuru Kayısı Çeşitleri

Kuru kayısı ürününün birçok farklı çeşidi var. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak sizlere en çok tercih edilen kuru kayısı çeşitlerini satışa sunuyoruz. Bunlardan ilki Jumbo boy günkurusu kayısı çeşididir. Toplumumuz tarafından çok sevilerek tüketilen bir kuru kayısı çeşididir. Zira yumuşak ve yoğun tatta bir özelliğe sahiptir. Lezzetinde pekmezimsi aromayı çağrıştıran bir tat vardır. Ceviz ya da badem ile birlikte tüketildiğinde ise güzel bir karışım olur.

Yaprak kuru kayısı çeşidimiz ize en çok satılan ürünlerden biri konumunda. Parçacıklar halinde kurutularak ambalajlanır. En önemli özelliği diğer kuru kayısı çeşitlerine göre daha ekşi bir tada sahip olmasıdır. Damak zevki ekşi tatları arayanlar için harika bir atıştırmalıktır diyebiliriz.

Kuru Kayısı Satın Al

Toptan Kuruyemiş Marketi olarak uzun yıllardır kendi tesislerimizde kayısıları doğal yöntemler ile kurutuyor, el değmeden özenle paketleyerek sizlerin tüketimine sunuyoruz. Üretici bir firma oluşumuz ve toptan fiyatlar ile satış gerçekleştirişimiz, kuru kayısı satın alma işlemini daha cazip hale getiriyor. Aktar ve kuruyemiş marketleri gibi işletmeler %1 KDV avantajımızdan yararlanabiliyorlar. Siz de online satış mağazamızdan kuru kayısı siparişi vererek öğünlerinize lezzet şöleni yaşatabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR