Çiğ Yer Fıstığı

Sağlıklı bir yaşam için düzenli kuruyemiş tüketimi önemli bir husustur. Çünkü gündelik yaşamda bazı öğünler aksatılarak beslenme düzeni göz ardı edilir. İşte tam da bu noktada çiğ yer fıstığı öne çıkar. Ara öğünlerde atıştırmalık görevi gören çiğ yer fıstığı yapısındaki zengin besin değerli sayesinde o öğünün verimli geçmesini sağlar. Ayrıca lezzetiyle de damakta hoş bir tat bırakır.

Çiğ yer fıstığı, kavrulmuş versiyonuna oranla daha erken bayatlama riskine sahiptir. Bu sebeple bu kuruyemiş alınırken temin edilecek firmanın kalitesinden emin olunması gerekir. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak yıllardır tüm siparişlerimizde aynı özeni gösterdik ve göstermeye devam ediyoruz. Ürünleri doğadan özenle toplayarak el değmeden ambalajlıyoruz. Ambalajlarımız Avrupa Birliği standartlarında gerçekleşiyor. Bu sayede uzun süre taze ve lezzetli olma özelliğini korumuş oluyor.

Çiğ Yer Fıstığı Çeşitleri

Çiğ yer fıstığı, ihtiyaçlara göre farklı kullanım alanlarına sahiptir. Kabuksuz yer fıstığı, kabuklu, tuzlu ve tuzsuz yer fıstığı çeşitleri bireylerin en sık tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Her biri birbirinden lezzetli yapıya sahip. Peki çiğ yer fıstığı çeşitleri nelerdir? Toptan Kuruyemiş Marketi sitemizde de satışa sunulan çiğ yer fıstığı çeşitleri şunlardır:

  • Çiğ İç Yer Fıstığı: Bu çiğ fıstık çeşidi, Osmaniye yöresine ait üründür. Lezzetli ve bir o kadar da doyurucu özelliğe sahiptir. Sitemiz üzerinden en taze haline ulaşabilirsiniz.
  • Çiğ Zararsız Yer Fıstığı İçi – Soyulmuş Şak Fıstık: Yine Osmaniye yöresinde yetiştirilen bu ürün özellikle yemek ve tatlı yapımında tercih edilir. Kendi has bir lezzete sahiptir.
  • Çiğ Kabuklu Yer Fıstığı: Yer fıstığının en ham halidir. Kabuklu kuruyemiş severler için göz bebeği konumunda olan bu kuruyemişe sitemizden üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çiğ Yer Fıstığı Fiyatı

Çiğ yer fıstığı fiyatı, ürünün tazeliğine, yöresine, paketlenmesine ve temin edilen firmanın güvenirliliğine göre değişkenlik gösterir. Kuruyemiş çeşitleri arasında genel olarak makul fiyattadır. Bu da çok tüketilmesindeki faktörlerden birisidir. Sitemizde çiğ kuruyemiş fiyatı toptan satışa birimine göre belirlenmiştir. Aktar, kafe ve kuruyemiş marketi gibi işletmeler bu avantajlardan yararlanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR