Kuru Dut

Kuru dut halk arasında dut kurusu olarak da bilinir. Geleneksel bir üründür ve kendine has lezzetiyle toplumumuzda severek tüketilir. Bu gıda ile yapılabileceklerin oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması, ona olan ilgiyi daha da arttırıyor. Pasta, kurabiye ve kek yapımında dut kurusu iyi bir tamamlayıcı gıda konumundadır.

Dut kurusu yapısındaki zengin besin değerleri sayesinde iyi bir atıştırmalık görevi görür. Bir avuç tüketildiğinde gözle görülür bir enerji hissettirir. Halk arasında dut kurusu için ‘doğal şeker’ denmesinin sebebi de budur. Hatta sağlıklı beslenmek isteyenler yapay şekerler yerine çoğu zaman dut kurusunun tatlandırıcı özelliğinden faydalanırlar.

Kuru dut yapımı için yaz aylarında eren dutlar toplanır. Özel teknikler ile kir ve tozlardan arındırılarak kurutma işlemine geçilir. Dut ürününü kurutma süresi ise yaklaşık 24 saat sürer. Doğal yollarla kurutulduğu için bu ürün için organik demek mümkün. Hem kendiniz güvenle tüketebilir hem de sevdiklerinize gönül rahatlığıyla ikram edebilirsiniz.

Online Kuru Dut Siparişi

Şifa deposu olan kuru dut ürünlerine ulaşmak, online ticaretin yayılmasıyla birlikte daha da kolay bir hal aldı. Fakat alırken tercih edilen satış platformunun güvenirliliğinden emin olunması gerekir. Özenle hazırlanmamış ve kaliteli mahsullerden üretilmemiş olan kuru dut ürünleri lezzetsiz olur. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak sizlere kuru dut ürününün en iyisini sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bu sayede elde ettiğimiz yüksek müşteri memnuniyetinin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kuru Dut Fiyatı

Kuru dut, yetiştirilmesi ve hazırlanarak kurutulması zahmetli bir üründür. Yine de ülkemizde oldukça fazla yetiştiriliyor olması sebebiyle makul fiyatlarda satışa sunulur. Yedinden yetmişe herkes gönül rahatlığıyla alarak atıştırmalık vakitlerinde kendilerini ödüllendirebilir.

Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazamızda diğer ürünler gibi kuru dut ürününe de aktar, kafe ve kuruyemiş marketler %1 KDV avantajıyla sahip olabilirler. Buna ek olarak üretici konumunda bir kuruluş olduğumuz için fiyatlarımız daima piyasaya oranla daha makul olmaktadır. Bizden yapacağınız alışverişler ile hem kaliteli kuru dut ürününe sahip olursunuz hem de bütçenize katkıda bulunursunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR