Şekerlemeler

Şekerlemeler, şeker içerikli ürünlerden ya da doğrudan şeker olan ürünlerden oluşan gıdalara verilen isimdir. Geçmişten bugüne atıştırmalıkların, özel gecelerin ve sohbet aralarının vazgeçilmezi konumundadır. Yediden yetmişe herkes şekerlemeler tüketerek ‘tatlı yiyip tatlı konuşalım’ ata sözünün hakkını verir.

Toptan Kuruyemiş Marketi olarak 70 yılı aşkın deneyimimizi diğer ürünlerde olduğu gibi şekerlemelere de uyguluyoruz ve sizlere taze ve lezzetli şekerlemeler sunuyoruz. Şekerlemeleri sadece özel günler için değil, her zaman tüketmek ve çocuklara ikram etmek için evinizde bulundurabilirsiniz. Güzel muhafaza edildiğinde bu ürünler bayatlamaz ve lezzetini kaybetmez.

Şekerleme Çeşitleri

Şekerleme çeşitleri, içerisindeki birbirinden bağımsız lezzetin bir araya gelmesi sebebiyle çok sevilir. Şekerli leblebi ve çikolatalı leblebi bu ürünlerin başında gelir. Yerken damakta bıraktığı lezzet ve hissettirdiği hoş koku insanı bir anda çocukluğuna götürür. Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazamızda sizlere sunduğumuz şekerleme çeşitleri ise şunlardır:

  • Renkli Şekerli Leblebi: Karışık renklerin bir araya geldiği bu şekerleme türü en eski geçmişe sahip olmasıyla bilinir. Özellikle günümüz çocukları için oldukça idealdir.
  • Çikolatalı Leblebi: Tatlı krizlerinin adeta ilacı özelliğine sahip olan çikolata, leblebi ile buluşarak hayli özgün bir tada imza atmış durumda. Çikolatanın hafif halini çok seveceksiniz.
  • Çakıltaşı Draje: Günümüzde Türk kahvelerinin yanında ikram edilmesiyle müthiş bir ikili oluşturan çakıltaşı draje ürününü Toptan Kuruyemiş Marketi sitemizden temin edebilirsiniz.
  • Bonibon Draje: Yediden yetmişe herkesin gönlünü fetheden bonibon draje ürünü, rengarenk çikolatalardan oluşu. Lezzeti harikadır.

Şekerleme Saklama Koşulları

Şekerlemeler uzun sürekli tazeliğini koruyan ürünlerdir. Ancak sürenin daha da uzatılması doğru saklama yöntemleriyle mümkün. Serin ve güneş görmeyen alanlar tercih edilir. Ayrıca kuru olmasında fayda var. Buna ek olarak şekerlemelerin koku yayan gıdalar ile aynı yere koymamanızı tavsiye ederiz. Zira bu ürünlerin lezzetine kokular sinebiliyor.

Misafirlerinize ikram etmek, kendinizi ödüllendirmek ya da çocukları sevindirmek için şekerlemeler harika bir seçenektir. Toptan Kuruyemiş Marketi online satış mağazamız üzerinden doğal ve lezzetli şekerleme ürünlerine kavuşabilirsiniz. Ayrıca aktarlar, kafeler ve kuruyemiş marketleri toptan fiyat politikamızdan yararlanabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR