Turna Yemişi (Cranberry)

Turna yemişi global düzeyde ‘Cranberry’ olarak bilinir ve yaban mersini ile aynı aileye mensuptur. Toz olarak yüksek oranda kullanılsa da kurutulmuş hali de sevilerek tüketilir. Yapısındaki besin değerleriyle uzmanlar tarafından şifa deposu olarak nitelendirilen Turna yemişi (Cranberry) ürününü Toptan Kuruyemiş Marketi sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Turna yemişi yüksek lif ve karbonhidrat içerir. Yetiştiriciliği zor bir meyve olduğu için tazesine ulaşmak ne yazık ki oldukça zordur. Bu sebeple kurutulmuş hali daha çok tercih edilir. Kurutulmuş Turna yemişi tıpkı çiğ halinde olduğu gibi lezzetli ve besin değerleri yüksektir.

Turna Yemişi Çeşitleri

Turna yemişi fazla çeşidi olan bir üründür. Ancak toplumumuzda bu gıda henüz yaygın olarak tüketilmiyor. Bu sebeple Toptan Kuruyemiş Marketi olarak en çok sevilen ve lezzetli olan turna yemişi çeşitlerini sitemizde beğeninize sunduk. Turna yemişi (Cranberry) kurusu çeşidi özellikle hafif tatlı lezzetleri sevenler için harika bir seçenektir. Kahvelerinizin yanında birkaç tane tüketeceğiniz turna yemişi, damakta güzel bir koku oluşmasını sağlar.

Yaban mersini (blueberry) kurusu ürünü de oldukça revaçtadır. Şifa deposu olan yaban mersini, yediden yetmişe her damak zevkine uygundur. Bu ürünü en kaliteli yetiştiricilerden toplayarak özel olarak ambalajlıyoruz. Ambalajlanmanın kurutulmuş ürünlerdeki önemini iyi bildiğimiz için Avrupa birliği standartlarını uyguluyoruz. Sitemize girerek Toptan Kuruyemiş Marketinin 70 yıllık deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Online Turna Yemişi Siparişi

Turna yemişi ürününün üretiliş hikayesi ilginçtir. Yakın dönemde Amerika’da bir gurup çiftçi tarafından bataklıkta keşfedilmiştir. Ülkemizde şu an için yaygın bir tüketimi yok. Ancak sağlıklı beslenmede farkındalığın artmasıyla tüketim hızı da artacaktır. Zira sağlık yönünden yüksek besin değerlerine sahiptir. Peki online turna yemişi siparişi nasıl verilir? Sorunun cevabı uzağınızda değil. Turna yemişi temininde ülkenin önde gelen firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Turna Yemişi Fiyatı

Ülkemizde turna yemişi yetiştiriciliği ne yazık ki yapılmamaktadır. Haliyle bu da bu ürünün satış fiyatlarını yükselten bir durumdur. Zira turna yemişi ürünü yurt dışından temin edilir. Ancak Toptan Kuruyemiş Marketi turna yemişi fiyatı konusunda aktar, kafe ve kuruyemiş marketleri gibi işletmelere özel fiyatlar sunuyor. Bu işletmeler %1 KDV avantajından faydalanabilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR