Hurma Nedir?

Hurma, ülkemizde genellikle Ramazan aylarında tüketilmesiyle bilinir. Ancak hurma yılın her vakti sofralarda mutlaka olması gereken bir gıdadır. Hem lezzetli olması hem de zengin besin değerlerine sahip olması bunun en önemli göstergelerinden biri. Bu neden Toptan Kuruyemiş Marketi sitemiz üzerinden yıl boyunca en taze hurma çeşitlerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Doğal şeker kaynağı olarak adlandırılan hurma, hurma ağacının bir yemişidir. Bölgelere ve yetiştirilme tarzına göre oldukça fazla çeşidi bulunur. Ülkemizde ise en yaygın tüketilen çeşitleri ‘Medjoul Large Kudüs Hurması’ ve ‘Trabzon Hurması Kurusu’ olarak görülür. Bu her iki ürüne de sitemizde mevcut, Sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Hurma Satın Al

Sağlıklı beslenmeye önem verenler, diyet yapanlar ve diyabeti olanlar sofralarından mutlaka hurmayı eksik etmez. Özellikle belli dönemlerde yaşanan tatlı krizlerini gidermek için en doğal ve sağlıklı yöntemdir hurma tüketimi. Eğer siz de tüm bu hususları göz önünde bulunduruyorsanız damak zevkinize en uygun hurma çeşidini sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz.

Hurma doğru saklama koşullarında bulundurulduğunda uzun süre taze kalır. Bulunduğu ortamın 10 derece olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca ağzı kapalı ve hava almadığından emin olmakta fayda var. Bunlar sağlandığında evinize bol bol hurma satın alabilirsiniz. Toptan Kuruyemiş Marketi olarak hurmalarınızın tazeliğini ve lezzetini maksimum süre koruması için en kaliteli ambalajlama yöntemlerini uyguluyoruz. Gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Hurma Fiyatları

Hurma fiyatları, bu ürünün tutkunları için sürekli olarak merak konusudur. Öncelikle hurma fiyatları hakkında tek ve keskin bir cevap vermek yanlış olur. Çünkü hurma fiyatının belirlenmesinde birçok farklı etken bulunur. Ayrıca her çeşidin yetiştirilmesinde de belli başlı farklılıklar görülür. Sitemiz üzerinden alacağınız hurma çeşitlerinin toptan fiyatlarda olduğunu belirtmek isteriz. Market, kafe, aktar ve kuruyemişçiler bu avantajdan sonuna kadar yararlanabilir. Üstelik üretici özellikli olduğumuz için Toptan Kuruyemiş Marketi sitemiz üzerindeki her ürün piyasa ortalamasının altındadır.

Hurma fiyatları 2022 yılında da bir önceki yıla oranla makul seviyede ilerlemeye devam ediyor. Sizin ve sevdikleriniz için özenle seçtiğimiz hurmaları sepetinize eklemeyi unutmayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR