Karışık Kuru Meyve

Kurutulmuş meyveler hazırlanırken güneşte kurutulma yöntemi uygulanır. Böylece, meyvelerin suyu buharlaşır ancak besin değerleri korunmuş olur. Çocuklarınıza ve sizlere sağlıklı bir atıştırmalık elde edilir. Özel kurutma makineleri ile kurutulduğu gibi güneşte hijyenik bir ortamda da kurutularak el değmeden, hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden ambalajlanır.

Kurutma yöntemlerinin yanı sıra kuru meyvelerin tazeliği de çok önemlidir. Kuru meyvelerin mevsiminde toplanıp, kurutulup ambalajlanması önemlidir. Üretici firma olarak dalından taze olarak toplattığımız meyveleri uygun standartlarda kurutup sizlerin damak tadına sunuyoruz. Kuru meyveler hava ile temas etmediği sürece uzun süre dayanıklıdır. Katkı maddesi kullanılmadığı için de gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Karışık Kuru Meyve Çeşitleri

Hem fiyat olarak hem de lezzet olarak en çok tercih edilen kuru meyve çeşitlerinden birisi kuru üzümdür. Kuru üzümün yanında karışık kuru meyve çeşitlerimiz arasında kuru erik, kayısı, incir, şeftali ve elma kurusu yer alır. Listeye son dönem oldukça tercih edilen tropikal meyvelerin kuruları da eklenmiştir. Bunlara arasında da papaya, ananas ve kivi çeşitlerimiz bulunur.

Karışık kuru meyve çeşitlerimizi, kafe, aktar gibi firmalara toptan fiyatına satışlar ile göndeririz. Tercih ettiğiniz kuru meyve çeşitlerine göre karışık kuru meyve çeşitleriniz ambalajlanır ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırılır. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun Toptan Kuru Yemiş Marketi olarak ürünlerinizi hijyenik olarak paketler ve en hızlı şekilde adresinize ulaştırırız.

Online Karışık Kuru Meyve Siparişi

Toptan Kuru Yemiş Marketi olarak sayfamızı ziyaret ederek alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz. Karışık kuru meyve çeşitlerini dilediğiniz miktarda tercih ederek siparişinizi onaylayabilirsiniz. Toptan fiyatına satışlarımız ile en iyi fiyat garantisiyle taze ve katkı maddesi olmayan ürünlerimizi sizlerin tercihine sunuyoruz.

Tercih ettiğiniz ürünleri onayladıktan sonra ürünleriniz hazırlanır ve ilk iş günü içinde sizlere ulaştırılmak üzere kargoya verilir. En geç iki gün içerisinde de adresinize teslim edilir. Ürünlerinizin sizlere taze ulaşması için ambalajlama da çok önemlidir. Üretici firma olarak ürünlerimizin tazeliği ve doğallığı kadar ambalajlamaya da ayrı bir özen gösteriyoruz hava almayan ambalajlama ile sizlere en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR